0 0
Read Time:1 Minute, 16 Second

Na bazie bardzo udanej serii pomp Qdos do dozowania substancji chemicznych, firma Watson-Marlow Fluid Technology Group (WMFTG) wprowadza wersję pompy do zastosowań mobilnych i w odległych miejscach, która może być zasilana napięciem stałym 12-24V. Najnowsza pompa Qdos będzie przydatna dla każdego użytkownika wymagającego precyzyjnej pompy dozującej, która zapewni dokładną regulację przepływu w miejscach, w których zasilanie sieciowe nie jest łatwo dostępne.

Pompy Qdos zwiększają produktywność i zmniejszają straty substancji chemicznych dzięki bardzo dokładnemu, liniowemu i powtarzalnemu dozowaniu w porównaniu z konwencjonalnymi pompami membranowymi z zaworem elektromagnetycznym lub z napędem krokowym. Pozwala to użytkownikom obniżyć koszty substancji chemicznych nawet w przypadku dozowania płynów trudnych do pompowania innymi metodami, a także w warunkach zmiennego ciśnienia, lepkości i zawartości ciał stałych. Te cechy, w połączeniu z technologią perystaltyczną, zapewniają precyzyjny, ciągły i płynny przepływ w celu zapewnienia optymalnego mieszania płynów.

Dzięki możliwości zasilania akumulatorowego nowa pompa jest odpowiednia zarówno do zastosowań stacjonarnych, jak i mobilnych. Typowe zastosowania nowej pompy obejmują zaprawianie nasion, nawadnianie upraw, uzdatnianie wody i pobieranie próbek w odległych miejscach, oczyszczanie wody pitnej, operacje pompowania przy użyciu autopomp oraz wiele innych.

W przypadku zastosowań w bardzo odległych lokalizacjach pompa może być też zasilana z akumulatorów ładowanych przy pomocy ogniw słonecznych, innych odnawialnych źródeł energii lub przekaźników split charge sterujących ładowaniem. Produkt jest niezawodny, autonomiczny i nie wymaga stosowania dodatkowych podzespołów.

Dzięki wprowadzeniu nowego modelu, pompy Qdos firmy WMFTG są teraz rozwiązaniami pierwszego wyboru w przypadkach wymagających precyzyjnego dozowania substancji chemicznych w zastosowaniach i lokalizacjach, w których brakuje łatwego dostępu do sieci elektrycznej.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Rozwój gospodarstwa Previous post Jak rodzinne gospodarstwo stało się regionalną potęgą?
Opony Continental Next post Wiosenny przegląd opon rolniczych Continental

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz