0 0
Read Time:1 Minute, 48 Second

Pies w mieszkaniu to wspaniały towarzysz. Jego obecność wymaga jednak stworzenia mu przyjemnego i odpowiedniego kącika, gdzie będzie mógł wypoczywać i się bawić. Kupując najważniejsze akcesoria dla psa, warto wybierać produkty wysokiej jakości, które są bezpieczne dla zwierząt. Petbox.pl oferuje wyposażenie dla zwierząt, gadżety do zabawy oraz artykuły do pielęgnacji.

Czym karmić młodego psa — karma sucha czy mokra?

Petbox.pl to szeroki wybór produktów żywnościowych dla zwierząt. Karmy różnego rodzaju przeznaczone są dla psów w każdym wieku. Należy pamiętać, że szczeniaki mają inne zapotrzebowanie kaloryczne niż duże, dorosłe psy. Karma dla młodych psów powinna dostarczać im wszystkich składników pokarmowych, które odpowiadają za prawidłowy wzrost. Warto stawiać na produkty, które nie zawierają sztucznych dodatków, alergenów oraz konserwantów. Petbox.pl ma bardzo bogaty asortyment karmy mokrej i suchej, która dedykowana jest dla zwierząt w różnym wieku. Niekiedy zachodzi konieczność podawania specjalnej, weterynaryjnej karmy, która przeznaczona jest dla psów z chorobami np. układu pokarmowego lub moczowego.

Zabawki i akcesoria dla psów — najlepsze produkty

Na stronie petbox.pl znajdują się sprawdzone i bezpieczne zabawki dla psiaków w każdym wieku. To wciągające gadżety, które potrafią zająć psa nawet przez parę godzin. Specjalny produkt wykonany z wytrzymałego materiału posiada otwór, do którego wkłada się ulubione smakołyki psa. Pies podczas zabawy stara się dostać do ukrytych przysmaków. Znakomitymi zabawkami są sznury, które pies może gryźć, to też doskonały sposób na wspólne ćwiczenia z pupilem. Sznurek jest świetnym rozwiązaniem dla młodych, energicznych psów, które potrzebują rozładować energię.

Niezbędnymi akcesoriami dla psów mieszkających w domach są legowiska. Miękki i przytulny kącik dla psa zapewnia mu schronienie oraz spokojny odpoczynek. Na witrynie internetowej petbox.pl z łatwością można znaleźć legowiska dla psów różnej wielkości. Produkty są bardzo wytrzymałe na rozerwanie, uszkodzenie, ale też udaje się je wyczyścić w prosty sposób.

Jak dbać o sierść psa?

W pielęgnacji psów z włosami oraz z sierścią niezbędne są dedykowane preparaty, są to wszelkiego rodzaju szampony, które nie tylko czyszczą sierść, ale również pielęgnują skórę zwierzęcia. Szampony wysokiej jakości oferowane przez sklep Petbox.pl zawierają roślinne składniki oczyszczające i regenerujące skórę psa. Aloes oraz alantoina niweluje uczucie świądu i koi podrażnienia. Do pielęgnacji sierści przyda się również szczotka do wyczesywania włosów lub grzebień.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Paśnik dla bydła – dlaczego warto w niego inwestować?
budowanie szafki Next post Jak zbudować własną szafkę w mniej niż jeden dzień

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz